قوانین و مقررات


شما با خرید از ایران فالو تمام قوانین ذکر شده در این صفحه را تایید کرده اید و در صورت عدم مطالعه قوانین هیچ مسوولیتی متوجه ایران فالو نیست.


قوانین ایران فالو :


1. دارا بودن سن قانونی برای خرید از سایت الزامی است.

2. بعد از تحویل محصول از ایران فالو امکان بازگشت مبلغ وجود ندارد مگر با هماهنگی و تایید ایران فالو
بازگشت وجه پرداختی تنها زمانی پذیرفته می شود که انجام سرویس مورد نظر شما دچار اختلال شده و تا مدت 5 روز ایران فالو توانایی حل مشکل و انجام سفارش شمارا نداشته باشد
در این صورت وجه به صورت کامل به شخص پذیرنده برگشت داده خواهد شد
انصراف از خرید تنها تا 24 ساعت پس از پرداخت وجه و درافت نکردن سرویس قابل قبول است (در صورتی که پیج یا کانال تلگرام خریدار پرایویت باشد و به سبب پرایویت بودن سرویس دریافت نشود امکان انصراف وجود ندارد) جهت انصراف مبلغ 3000 تومان از وجه پرداختیه کاربر کسر و مابقی وجه به صورت کامل به کاربر برگشت داده میشود

3. ایران فالو فقط خدمات ذکر شده را تحویل می دهد و نتیجه گیری از خدمات به نحوه فعالیت مشتری بستگی دارد و در حیطه وظایف ایران فالو نیست.

4. در خرید محصولات بدون پسورد پیج دریافت کننده ی محصول حتما باید از حالت خصوصی (Private) خارج شده باشد و در صورت خصوصی بودن و دریافت نکردن محصول هیچ مسعولیتی متوجه ایران فالو نیست.

5. در خرید محصولات بدون پسورد مشتری موظف است تا id یا لینک عکس مورد نظر خود را به درستی وارد کند و در صورت اشتباه وارد کردن اطلاعات مسعولیت آن با خود مشتری است.

6. خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوور , لایک , کامنت, ویوو , ممبر های صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام خود نکند؛ در غیر این صورت ایران فالو مختار است تمام آن ها را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

7. ایران فالو هیچ شماره حساب , شماره کارت , و شماره تلفنی غیر از شماره های درج شده در سایت ندارد و با هیچ نماینده فروشی همکاری نمیکند. در صورت بروز هرگونه مشکل در واریز وجه به شماره کارتی غیر از شماره های ذکر شده در سایت و یا درگاه پرداخت آنلاین سایت ایران فالو ، هیچ مسئولیتی متوجه ایران فالو نیست.
تنها شماره کارت وبسایت : 6037701121846874 بانک کشاورزی - به نام امیرحسین لطفی

8. هرگونه کپی برداری از نام، عکس، لوگو و یا استفاده از اعتبار ایران فالو پیگرد قانونی دارد.


قوانین مربوط به خرید فالوور :


1. ایران فالو وظیفه تحویل سالم فالوور به خریدار را دارد و روابط میان فالوور ها و مشتری و هرگونه مساعل دیگری به عهده خریدار خواهد بود.

2. ریزش فالوور تا 5% طبیعی است . در صورت ریزش بیش از آن بر طبق میزان گارانتی بسته خریداری شده مشتری می تواند از ایران فالو تغاضای جایگزینی نماید.

3. گارانتی سرویس فالوور ایرانی تنها زمانی به مشتری تعلق خواهد گرفت که قبل یا بعد از خرید از فروشگاه ما, از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوور برای آن پیج نشده باشد. در غیر اینصورت اگر فالوور ها ریزش کردند مسعولیت آن با خوده مشتری خواهد بود

قوانین مربوط به خرید پیج (صفحه آماده اینستاگرام):


1. ایران فالو وظیفه تحویل سالم پیج به خریدار را دارد و پس از تحویل مسوولیت هرگونه مشکل ایجاد شده به عهده خریدار میباشد، خریدار باید تمام نکات امنیتی را رعایت کند.

2. ریزش فالوور پس از خرید پیج به هر دلیلی اعم از تغییر نام یا موضوع پیج به عهده خریدار است.

3. پیج های فروخته شده به هیچ عنوان پس گرفته نمی شوند مگر با هماهنگی و تایید ایران فالو.

4. بعد از فروش پیج مسوولیت محتوای پیج به عهده خریدار است.

5. ضرر و زیان فیلتر شدن پیج ها به هر دلیلی بعد از تحویل به عهده خریدار است.

6. مدت زمان تحویل سفارش های خرید پیج آماده معمولا تا 48 ساعت و نهایتا 5 روز کاری است. در صورت عدم تحویل تا 5 روز کاری مشتری می تواند مبلغ سفارش خود را درخواست نماید


کانال تلگرام ما
رفتن به بالا